Honor Magic 6 ve MagicBook Pro ön siparişe açıldı

Honor, Çin’de yakın zamanda duyurulması beklenen yeni ürünleri için ön sipariş almaya başladı. Bu ürünler arasında dikkat çeken Magic 6 RSR Porsche Design, Magic 6 Ultimate ve MagicBook Pro 16 bulunuyor.

Magic 6 serisinin yeni üyeleri arasında yer alacak olan Magic 6 RSR modelinin, özellikle 50 megapiksel OV50K ana kamera sensörüyle öne çıkacağı belirtiliyor. Bu sensör, OmniVision tarafından üretilen ve bir inç boyutunda ilk kamera sensörü olma özelliğini taşıyor. Öte yandan MagicBook Pro 16’nın, Intel’in en yeni Ultra 7 yonga seti ve Nvidia’nın RTX4060 grafik işlem birimi ile donatılacağı bilgisi paylaşıldı.

Honor Magic 6 ve MagicBook Pro ön siparişe açıldı

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Honor Magic 5 serisi, standart, Pro ve Ultimate olmak üzere üç farklı modeli kullanıcılarla buluşturmuştu. Pro ve Ultimate modelleri benzer teknik özellikler sunarken, Ultimate versiyonu farklı bir kamera modülü tasarımı ve seramik/deri malzeme kullanımı ile ayrışıyordu.

Bu yılın başlarında tanıtılan Magic 6 ve Magic 6 Pro modellerinin ardından, Magic 6 RSR ve Ultimate modellerinin aynı cihaz olup olmadığı veya tamamen farklı özellikler sunup sunmayacağı henüz netlik kazanmadı. Honor’un bu yeni ürünlerle ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Bu açıklama, Çin pazarı için planlanan yeni cihazlar hakkında daha fazla bilgi vererek merakları giderecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x