‘Ömrümün sonuna kadar dağ gibi arkandayım!’

Emrah’ın, 2014-2022 yılları arasında evli kaldığı Sibel Kirer ile ilişkisinden 2014’te oğlu Elyesa, 2017’de ise Eleysa adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

Ünü şarkıcı, dokuz yaşına giren Elyesa’nın doğum gününü, 850 binden fazla takipçisinin bulunduğu Insatagram hesabından paylaştığı oğlunun deniz kenarındaki pozu ve duygusal bir mesajla kutladı.

“İYİ Kİ SENİN GİBİ BİR EVLADIM VAR”

Canım oğlum benim Elyesam. Hayatımın anlamı, dünyamın ışığı. Sen benim canımsın, canımın içisin. Bugün dokuz yaşına girdin aslan oğlum. Büyüyorsun seninle gurur duyuyorum, benim akıllım, benim yakışıklım. Şükürler olsun Allah’ıma bana bugünleri gösterdiği için. İyi ki senin gibi bir evladım var, iyi ki senin babanım. Yüce Allahım sana sağlıklı mutlu ve güzel bir ömür nasip etsin inşallah. Ömrümün sonuna kadar dağ gibi arkandayım, yanındayım senin. Seni çok seviyorum. Hiçbir zaman unutma sen benim kalbimsin.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ŞARKI

Emrah, Eleysa için geçtiğimzi yıl ‘Kızım’ adlı şarkıyı bestelemişti. Sanatçı, Mustafa Özen yönetmenliğinde kliplendirilen şarkısını bir dizide de kullanmak istediğini söylemişti.

Kızıma olan aşkım bana bu şarkıyı yaptırttı. Oğlum Elyesa’ya da şarkı yapmıştım. Hayatımda en büyük isteğim çocuklarıma çok güzel bir gelecek hazırlamak.

OĞLU TAYFUN’UN DÜĞÜNÜNE GİTMEDİ!

Emrah’ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan, geçtiğimiz temmuz ayında Eda İrap ile evlenmişti. Çiftin nikah şahidi Yeşilçam’ın usta ismi Nuri Alço olmuştu. Oğlunun düğününe gitmeyen Emrah, sosyal medyada da tebrik paylaşımı yapmamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x