Türk turizm devi otelleriyle satıldı

Türkiye’nin turizm sektöründe son dönemde gerçekleşen satın alma ve satış hamleleri, uluslararası yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda, sektörde önde gelen isimlerden biri olan Palmiye Grubu’nun otelleri, yeni sahiplerine devredildi.

PALMİYE GRUBU’NUN ANKARA VE ANTALYA’DAKİ OTELLERİ YENİ SAHİPLERİNİ BULDU

Palmiye Grubu’na ait olan ve Türkiye’nin turizm başkenti Antalya ile başkent Ankara’da konumlanan ünlü oteller, Ertok Yağı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tokmakçı ve Belçikalı yatırımcı Kadir Şen tarafından satın alındı. Bu önemli satın alma işlemi, şirketin öz sermayesi ve kısmi kredi finansmanıyla gerçekleştirildi.

YENİ SAHİPLERİN HEDEFİ: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTIRMAK

Erdal Tokmakçı ve Kadir Şen’in ortaklığıyla yönetilecek olan Venezia Palace ve Meyra Palace otelleri, yeni sezona yeniliklerle hazırlanıyor. Misafir memnuniyetini artırmayı ve otel prestijini yükseltmeyi hedefleyen yeni sahipler, 2024 yaz sezonunda otellerde kapsamlı iyileştirmeler ve yenilikler planlıyor.

İSTANBUL VE BELÇİKA MERKEZLİ YATIRIMCILARIN ALIMI SEKTÖRDE ÖNEMLİ BİR GELİŞME OLARAK DEĞERLENDİRİLİYOR

Palmiye Turizm Grubu’na ait otellerin İstanbul ve Belçika merkezli yatırımcılar tarafından satın alınması, Antalya ve Ankara turizmi açısından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Bu hamle, Türkiye turizm sektöründe yeni bir değişim rüzgarının esmeye başladığının işareti olarak yorumlanıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x